فروشگاه بارخشک
فروشگاه حبوبات بارخشک
فروشگاه بارخشک
BarkhoshkSlider2
previous arrow
next arrow

از آنجا‌ که خشکبار جزو خوراکی های خوشمزه و مورد علاقه بیشتر فرهنگ هاست و می تواند جایگزین مناسبی برای خوراکی های مضر و تنقلات محسوب شود، همچنین حبوبات نیز از ارزش غذایی قابل توجهی برخوردار است و بهترین منبع گیاهیِ حاوی پروتئین در رژیم غذایی افراد محسوب می گردد.
از طرف دیگر افزایش قیمت ها و کاهش توان مالی مردم جهت خرید انواع مواد پروتئینی (مرغ، گوشت، ماهی)، موجب جایگزینی این اقلام با حبوبات، در سبد مصرفی برخی خانوارها شده است.
از این رو، استارتاپ بارخشک که از سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده است، در نظر دارد حبوبات و بخشی از خشکبار را به صورت ارگانیک با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه دهد.

مجموعه بارخشک در حال حاضر با در اختیار داشتن پرسنلی دلسوز ،متخصص و مسلط به کار در بخش هایی همچون کشاورزی، صنایع و برنامه ریزی، برنامه نویسی، گرافیست، مدیریت بازاریابی در حال فعالیت می باشد.

هدف بارخشک ارائه خدمات در بخش بازاریابی کشاورزی و زیر شاخه های مختلف و ایجاد یک سیستم جامع جهت مرتفع کردن نیاز کشاورز (فروش محصول با حذف واسطه) و نیاز مشتری (خرید محصول تازه و مرغوب و با قیمت مناسب از نقاط مختلف کشور) می باشد.
در این راستا، بارخشک از هرگونه تلاشی جهت افزایش کیفیت محصول و لبخند رضایت مشتریان خود دریغ نمی کند و همواره در تلاش است تا تجربه ای به یاد ماندنی برای مشتریان به ارمغان بیاورد.

این اهداف محقق نخواهد شد مگر با همراهی شما عزیزان، پس در این مسیر در کنار ما باشید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم خدمات ارزنده تری را به شما ارائه دهیم. 😊